Nummer 14: Jill Martens

Zoals al eens eerder aangegeven hebben we op onze lijst ook een paar mensen staan die helaas geen woning in Geldrop-Mierlo konden vinden, maar die wel in onze gemeente hadden willen wonen en die het liefst zo snel mogelijk terug zouden komen. Jill Martens is zo iemand. Ze staat op nummer 14 op onze kandidatenlijst. Jill is docente aan het Vakcollege, is altijd lekker fanatiek hockeyster geweest en veel mensen zullen haar kennen omdat ze zeer regelmatig haar steentje bijdraagt bij Lekker en Vrolijk. Overigens heeft ze al flink wat ervaring in de politiek opgedaan. Ze is, tot ze naar Helmond moest verhuizen, commissielid voor SAMEN geweest. En mocht ze gekozen worden? Dan maar hopen dat er wel snel wat betaalbare woningen gebouwd gaan worden in onze gemeente. Ze komt graag terug!

Share

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *